BÖLÜM
|
BÖLÜM KALİTE SORUMLUSU
|
Kurumsal Yapı | Esma BİNOL DEĞİRMEN |
Kalite Yönetimi | Songül ÖZDEMİR |
Doküman Yönetimi | Songül ÖZDEMİR |
Risk Yönetimi | Bünyamin KURTULUŞ |
Kurumsal Verimlilik | Esma BİNOL DEĞİRMEN |
İstenmeyen Olay Bildirim Sistemi | Songül ÖZDEMİR |
Acil Durum ve Afet Yönetimi | Osman ATILGAN |
Kimyasal Biyolojik Radyolojik ve Nükleer (KBRN) Tehlikelerin Yönetimi | Osman ATILGAN |
Eğitim Yönetimi | Gurbet SEVER |
Sosyal Sorumluluk | Sabri KIZAR |
Hasta Deneyimi | Songül ÖZDEMİR |
Fatma ALP |
Hizmete Erişim | Nesrin ÇİÇEK (Ana Bina) |
Özlem NAYMAN (Ek Bina) |
Yaşam Sonu Hizmetler | Ferhan ERİKLİ |
Sağlıklı Çalışma Yaşamı | Sabri KIZAR (Çalışan Güvenliği) |
Havva ONUR (Çalışan Sağlığı) |
Hasta Bakımı | Hatice GEREKAN |
Ortopedi Servisi | İlknur BOZKURT |
Kardiyoloji Servisi | Kübra EZER |
Üroloji Servisi Nefroloji Servisi | Saadet TÜZÜN |
Genel Cerrahi Servisi Göğüs Cerrahi Servisi | Berat KIZILKAYA |
Dahiliye Servisi Palyatif Servisi | Serap TEZCAN |
Göğüs Hast. Servisi | Şakire ŞEN |
Beyin Cerrahi Servisi | Şükran ÇOPAK |
Nöroloji Servisi Plastik Cerrahi Servisi | Ebru DAVULCU |
Doğum Servisi | Yüksel ERSİN |
Antenatal Servisi | Mihriban KOCAPİÇAK |
KBB Servisi Fizik Tedavi Servisi Göz Servisi | Merve AKKUŞ |
Süt Çocuğu Servisi | Hasan EROĞUL |
Çocuk Servisi 1 Çocuk Cerrahi Talasemi Servisi | Güneş SEVİNÇ |
Çocuk Servisi 2 | Esra EKİNCİ |
Acil Servis | Selman ÜZÜM (Genel Acil) |
Leyla GÖZE (Çocuk Acil) |
Servet ARSLAN AVCİ (Jinekoloji Acil) |
Ameliyathane | Hadika BAĞCI (Ana Bina) |
Şenda KÜÇÜKASLAN (Ek Bina) |
Demet ASLAN (KVC Ameliyathane) |
Yoğun Bakım | Adnan KAPLAN |
Koroner Yoğun Bakım 1 | Özgür VERGİLİ |
Koroner Yoğun Bakım 2 | Rabia MANAP |
Dahili Yoğun Bakım 1 | Gıyaseddin DEMİR |
Dahili Yoğun Bakım 2 | Gül KARADİRLİK |
Genel Yoğun Bakım | Rezzan TEKİN |
Genel Yoğun Bakım 1 | Masum TAYMUR |
Cerrahi Yoğun Bakım Dahili Yoğun Bakım 3 | Hanifi GÜLŞEN |
KVC Yoğun Bakım | Fadıl AYHAN |
Yeni Doğan Yoğun Bakım | Yıldız AYTAN |
Çocuk Yoğun Bakım | Fatma AK |
Diyaliz Ünitesi | Tülay AK |
İlaç Yönetimi | Lokman GÜNEŞ |
Enfeksiyon | Seher TARHAN (Ana Bina) |
Hanife ÇIRA (Ek Bina) |
Temizlik, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Hizmetleri | Selman BAŞARAN (Temizlik) |
Hadika BAĞCI (Ana Bina) |
Fatma YILDIZ ŞAHİN (Ek Bina) |
Transfüzyon Hizmetleri | Emrah TOY |
Teropatik Aferez Hizmetleri | Emrah TOY |
Görüntüleme | Halil İbrahim DURSUN |
Anjio | Kerim EZER |
Psikiyatri Hizmetleri | Filiz APAYDIN |
Toplum Ruh Sağlığı Hizmetleri | Esra ÜNAL |
Biyokimya Laboratuvarı | Uz. Dr. Selçuk AKIN |
Sırrı AYKAL |
Mikrobiyoloji Laboratuvarı | Uz. Dr. Ali PİRİNÇÇİ |
Abdullah HALİDİ |
Patoloji Laboratuvarı | Uz. Dr. Yazgı KÖY |
Veysel SEVİM |
Kemoterapi Hizmetleri | İdris OKAN |
Organ ve Doku Nakil Hizmetleri | Mülkiye GÜNEŞ |
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hizmetleri | Mehmet KÜÇÜKER |
Rıdvan YILDIRIM |
Palyatif Bakım Kliniği | Serap TEZCAN |
Evde Sağlık Hizmetleri | Mücahit İNANÇ |
Tesis Yönetimi | Şahin MANAP |
Otelcilik Hizmetleri | Şahin MANAP |
Mutfak Hizmetleri | Özlem ERİN |
Çamaşırhane Hizmetleri | Nevziye KAVAK (Ana Bina) |
Metin BADEMCİ (Ek Bina) |
Bilgi Yönetimi | Şehmus GÖKALP |
Malzeme ve Cihaz Yönetimi | Veysi KESKİN |
Abdurrahman GÖNENÇ |
Tıbbi Kayıt ve Arşiv Hizmetleri | Faik GÖKDEMİR |
Atık Yönetimi | Ayşe KARA |
Dış Kaynak Kullanımı | Veysi KESKİN |
Klinik Göstergeler | Seda GÜNDÜZ |
Göstergelerin İzlenmesi+ Bölüm Bazlı Göstergeler | Fatoş BEŞER YAMAN |
Not: Bölüm Kalite Sorumluları aynı zamanda HBTC, Bölüm Eğitim Sorumlusu ve Bölüm Gösterge Sorumlusudur.
|